ilk anneler günü

İlk anneler günüm, bugüne dair ilk heyecanım, ilk mutluluğum bu yüzden bugünü dolu dolu yaşamak, anılarımıza anı katmak ve bunları fotoğraflarla ölümsüzleştirmek istedim.

Bunun için hafta içinde kızıma ve kendime taç yaptım 🙂 Güneş yazısı ise evde vardı daha önce instagramdan @bybushradesign hesabından sipariş etmiştim.

güneş bebek

Az önce de bahsettiğim gibi taçlarımızı kendim yaptım. Evde köşede duran yapay bir çiçeğim vardı. ilk önce bandana alıp çiçekleri silikon yardımıyla yapıştırmayı düşündüm daha sonra çiçekleri koparmak için çektiğimde elime dal şeklinde geldi hemen o anda kafamda bir ampül yandı 🙂 bandanaya gerek yok, dalı yuvarlak yapıp birleştirince doğal bir taç elde edebilirdim 🙂 hemen çuval ipi yardımıyla yarım saat içinde bu taçları yaptım 🙂 çok da güzel oldu 🙂  (tavsiye edilir:))

anneler günü çekimi

Evet taçlarımız, güneş isimliğimiz ve çekimler sırasında altımıza sereceğimiz örtü hazırdı sıra kıyafetlerimize gelmişti. Önce bıdığımın dolabına baktım pembe giymek istiyordum. Benim elbisem hazırdı. Miniğime de uygun bir şey bulmalıydım ki tam o sırada yazlık mini bir elbise göz kırptı bana 🙂 hemen bıdığımın üzerine denedim fakat tahmin ettiğimden de miniydi. Bu yüzden kilotlu çorapla kombinlemek istedim sonuç ise harikaydı 🙂

marmaris aşıklar yolunda çekim

Ve günlerden cumartesi 🙂 sabah erkenden yola koyulduk. ilk durak Marmaris Aşıklar Yoluydu daha önce tam da burada yıl dönümü klibimizi çekmiştik bu yüzden anlamlı bir yerdi burası 🙂

Buralarda fotoğraf çekildikten sonra yol üzerinde meşhur bir yer olan Akçapınar tostçusunda bir mola verdik kahvaltı yaptıktan sonra da Akyaka sahile gidip çekimlere devam ettik.

İşte sahilden birkaç kare 🙂

güneş bebekle çekim

anneler günü çekimi

Bir sürü fotoğrafımız olunca da çekimlerimizi sonlandırdık 🙂 ardından kıyafetlerimizi değiştirip Marmaris içmelerde olan arkadaşlarımızın yanına gittik. Bir sahil keyfi daha yaptıktan sonra Marmaris seyir tepesine gidip manzaraya karşı çay içip dinlendik daha sonra da sahilde uzunca bir yürüyüşe çıktık.

İşte böyle dolu dolu, bol anılı, çok fotoğraflı bir gün geçirmiş olduk 🙂 umarım bu güzel günü her yıl bu şekilde mutlulukla karşılarım 🙂

Allahım dileyen isteyen herkese yaşatsın bu mutluluğu.

Tüm annelerin, anne adayların günü kutlu olsun 🙂

Sevgiler 🙂

Yorum Yaz